Hakkımızda

Ceviz Badem Tarım Orm. Hay. Gıda Turizm İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye genelinde bir çok tarım arazisine ceviz ve badem bahçelerinin kurulumu konusunda projeler yürütmektedir. Firmamız tarım ürünlerinin yetiştirilmesi haricinde de küçükbaş hayvancılık ve kümes hayvancılığı konusunda da uzmanlaşmıştır.
Son yıllarda yapmış olduğumuz araştırmalarda kaliteli zeytin ve zeytinyağının üretimi konusunda da teknolojik alt yapımızı tamamlamış ZEYTİNYAĞI.NET markası ile 1. sınıf kalitede % 100 doğal zeytinyağı üretimine başlamıştır. 

Kalite Politikamız

♦ Ceviz Badem çalışanları olarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde ve en kısa zamanda karşılamayı,
♦ ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyup hiçbir şekilde ödün vermeden uygulamayı ve sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz..

Çevre Politikamız

► Yükümlü olduğumuz yürürlükteki mevzuat şartlarını yerine getirmek.
► Tüm çalışanlarımızın ve çevrede yaşayan insanların, hayvan ve bitkilerin sağlık ve güvenliğini korumak.
► Ham maddeler, enerji yakıtlar ve su gibi doğal kaynakları mümkün olan en verimli şekilde kullanmak. 

Neden Zeytinyağı.net ?

Zeytinyağı yapmak sanat yapmaya benzer, ortaya çıkan ürün ise sanat eseri gibi olmalı tadını damağınızda uzun süre bırakmalıdır.

Bu nedenle bunu hayata geçirebilmek amacıyla hem konunun uzmanlarıyla hem de dünyanın önemli zeytinyağı üreticilerinden olan İspanya ve İtalya'da yazılmış kitapların incelenmesiyle en doğru teknik ve yöntemi belirlemeye Zeytinyağı.net ailesi olarak özen gösterdik.

Sonuç olarak Çanakkale'de teknolojinin tüm imkânlarıyla donatılan fabrikamızı hayata geçirerek edindiğimiz sağlık, güven ve doğallık ilkeleri ışığında her bireyin gerçek zeytinyağını tatmasını hedef edinip yolumuza devam ediyoruz.

Fabrikamıza uygun koşullarda toplanarak delikli kasalarda getirilen zeytinlerin iki kez yıkanması yapıldıktan sonra sıkım işlemlerini gerçekleştirilmesi ise insan sağlığı açısından son derece hijyenik bir yaklaşımdır.

Yıllardır zeytinyağı adına tükettiğiniz ürünlerin aksine son derece natürel, uygun koşullarda üretilmiş ve her bütçeye uygun seçenekler sunarak tüm müşterilerimizin yüzde yüz zeytinyağının tadına varmalarını sağlıyoruz.

Ürünlerimizin tamamını istediğiniz her yemekte, meze de, hamur işlerinde çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz..

İletişim

 Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Blv. Çelik İş Merkezi No : 10 D.23 ÇANAKKALE
+90 532 740 63 75
Pzrt - Cmrt: 9:00 - 18:00