Gizlilik ve Güvenlik

CEVİZ BADEM TARIM ORM. HAY. GIDA TURİZM İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ., kullanıcılarının  'https://tarim17.com/' sitesinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Toplanan bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmeti size fatura etmek için kullanılacaktır.

Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik  bilgileri içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Bu bilgiler sistemimizde güvenli bir şekilde saklı tutularak, hiç bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve rahatsız edici reklam ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

Sitemiz deki üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ve ‘üye ayarları’ butonundan üyelik bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Tüm kişisel üyelik bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL 256 mbit sistemi ile şifrelenmiştir. Bu sayede bilgilerin internet üzerinde dolaşımı sırasında istenmeyen kötü amaçlı kişi ve kurumlarca  ele geçirilmesi önlenmiştir.

CEVİZ BADEM TARIM ORM. HAY. GIDA TURİZM İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. gizlilik politikasıyla ilgili tüm soru ve önerilerinizi, iletişim formundan bize e-mail olarak [email protected] adresine iletebilirsiniz.